зворотний дзвінок зворотний дзвінок

Акумулятори

підбір за параметрами

Акумулятори для ДБЖ комп’ютера

Для кожного користувача комп’ютерної техніки дуже важлива її надійність, безперебійна робота. Оскільки стаціонарний комп’ютер, на відміну від ноутбука, завжди функціонує від мережі електроживлення, дуже важливо, щоб енергія надходила до нього постійно.

Призначення акумулятора

Акумулятор необхідний для збирання та збереження електроенергії постійного струму і надання її для роботи пристрою. Саме за його допомогою джерело безперебійного живлення (ДБЖ) забезпечує резервне живлення у випадку раптового вимкнення електроенергії. Тривалість подання енергії комп’ютеру залежить від ємності акумулятора ДБЖ. Такий пристрій – хороший помічник у домі, де спостерігаються регулярні вимкнення електрики. При наявності ДБЖ з ємнісним акумулятором у випадку раптового припинення подачі електричної енергії у користувача буде час для збереження цінної робочої інформації або завершення важливого процесу.

Особливості акумуляторів

Часто в мережі зустрічаються запити "акумулятор для ПК", "акумулятор для комп’ютера"," акумулятор на комп’ютер", але насправді ПК потрібне джерело безперебійного живлення з надійним і якісним акумулятором. Давайте розглянемо останній поближче.

Цей прилад представляє собою блок, який забезпечує живлення ПК. Чим потужніше блок живлення комп’ютера, тем більш ємким повинен бути акумулятор для безперебійного живлення. Цей принцип необхідно обов’язково враховувати при виборі подібного пристрою. Важливими критеріями підбору є:

  • ємність;
  • час автономної роботі, підтримки живлення;
  • напруга;
  • термін експлуатації;
  • кількість циклів «зарядка-розрядження».

Купуючи акумулятор для ДБЖ комп’ютера виробництва Frime, ви можете бути впевненими у якості та довговічності товару. Бренд надає великий асортимент акумуляторів для безперебійників, які відрізняються технічними характеристиками. Вибирайте потрібний варіант та оформляйте швидке замовлення. Якщо потрібна порада професіоналів, наші консультанти завжди готові допомогти. Надійну роботу ПК може гарантувати лише якісне ДБЖ. Звертайтесь, ми забезпечимо ідеальне функціонування вашого комп’ютера.

Читать полностью