зворотний дзвінок зворотний дзвінок

Клавiатури

підбір за параметрами

Клавіатура для комп'ютера

Незважаючи на популярність ноутбуків, ще залишаються прихильники персональних комп'ютерів.  Хоча такі агрегати і займають більше місця, не відрізняються мобільністю і працюють тільки від електроживлення, любителі ПК кажуть, що працездатність подібного пристрою набагато вище.  Але для використання комп'ютера потрібні додаткові підключаються елементи, серед яких особливе місце займає клавіатура.  Без неї буде проблематично набрати текст, а різні клавішні комбінації допомагають швидко запустити ту чи іншу функцію.  Клавіатура для ПК - незамінний пристрій, як і комп'ютерна миша, тому правильний її вибір дуже важливий.

Як вибрати хорошу комп'ютерну клавіатуру?

Сьогодні на ринку комплектуючих для персональних комп'ютерів представлена ​​велика кількість клавіатур.  Можна купити пристрій будь-якого кольору і форми, з додатковими клавішами і панелями для геймерів, ергономічні з різними подушками і підставками, щоб не втомлювалися руки, і багато інших варіанти.  При виборі клавіатури рекомендується проаналізувати такі характеристики:

 • Клавіатура для комп'ютера може мати провідне й бездротове підключення.  Вибирайте те, що вам більше підходить.  Слід врахувати, що в бездротової клавіатурі потрібно час від часу заряджати акумулятор.

 • В залежності від призначення, клавіатури бувають ігровими, стандартними, гнучкими і мультимедійними.  Робіть вибір на користь потрібного вигляду.

 • Моделі з підсвічуванням підійдуть тим, хто часто працює в приглушеному світлі.  В інших випадках вони можуть виконувати функцію доповнення дизайну робочого столу.

 • За типом клавіш клавіатури бувають механічні і мембранні.  Вибирати тип клавіш слід, виходячи зі зручності користування особисто для вас.

 • Звертайте увагу на розмір завданих на клавіші букв, їх колір.  Зручно, коли кирилиця і латиниця позначена різними відтінками.

 • Відстань між клавішами має бути середнім, щоб людина могла спокійно по ним потрапляти і не зачіпати відразу декілька.

 • Добре, якщо пристрій містить окремий цифровий блок.

Чи користуєтеся ПК і плануєте оновити клавіатуру?  Тоді зверніть увагу на якісні та зручні вироби бренду Frime.  У нас представлені клавіатури для геймерів, моделі з підсвічуванням і без, ергономічні і надійні.  Можна підібрати пристрій для кожного.

Читать полностью