зворотний дзвінок зворотний дзвінок

Вентилятори корпусні

підбір за параметрами

Комп'ютер є в кожному будинку, він допомагає людям у вирішенні різноманітних поточних завдань: пошук інформації, здійснення онлайн-платежів, прослуховування, перегляд медіа-файлів, відправка кореспонденції та багато іншого. Але ПК - ніщо без своєї начинки, і, якщо про процесор і вінчестер знають всі, то про вентилятор для комп'ютера часто забувають.

Чому так важливо охолодження?

Під час роботи комп'ютер нагрівається, тому що одночасно в ньому запущено кілька процесів. Для їх підтримки потрібні величезні ресурси, які і призводять до перегріву.

Підвищення температури негативно позначається на роботі процесора, материнської плати, оперативної пам'яті та інших компонентів. Тому без системи охолодження для корпусу не обійтися. Вона повинна бути не просто якісної, але надійної, працездатною, довговічною.

На що звернути увагу при покупці системи охолодження?

Вибравши хороший комп'ютерний вентилятор, ви надовго забудете про багато проблем в роботі ПК. Суть роботи системи охолодження полягає в тому, що вона бере тепло від комплектуючих комп'ютера, і відправляє його назовні.

Вибираючи систему охолодження для ПК, зверніть увагу на нюанси:

  • Оскільки кулер встановлюється до процесора і материнської плати, потрібно знати сокет - роз'єм, до якого він підключиться.
  • Параметри вентилятора повинні відповідати значенням тепловиділення процесора.
  • Вага та розмір. За цими показниками виріб повинен поміщатися в системний блок.
  • Найдешевші системи з цілісним алюмінієвим радіатором і восьми сантиметровим вентилятором. Вони підійдуть для малопотужного процесора.
  • Конструкції з набраних металевих пластин, а також порушує недорого, але краще відводять тепло, ніж попередні.
  • Існують горизонтальні та вертикальні кулери з тепловими трубками - найсучасніші моделі. Теплових трубок в кулерах буває від 3 до 6 і підбирати модель потрібно, виходячи з потужності процесора.
  • Конструкція підстави - важливий показник. Підстава може бути мідною, прямою або ж взагалі бути відсутньою.

Якщо шукайте якісні корпусні вентилятори для ПК, зверніть увагу на продукцію компанії Frime. Корпусні вентилятори виробника відрізняються високим ступенем працездатності, вони довговічні та гарантують моментальне охолодження внутрішніх компонентів ПК. Забезпечте собі якісну роботу за комп'ютером - зробіть вибір на користь кулера Frime. Відповідну модель ви можете легко і швидко замовити на нашому сайті.

Читать полностью