зворотний дзвінок зворотний дзвінок

Вентилятори корпусні

підбір за параметрами

Комп'ютер є в кожному будинку і допомагає у вирішенні різноманітних поточних завдань.  Він широко використовується для пошуку інформації, здійснення онлайн-платежів, прослуховування / перегляду медіа-файлів, відправки кореспонденції та багатьох інших цілей.  Але ПК - ніщо без своєї начинки.  Якщо про процесор і про вінчестері знають всі, то про вентилятор для комп'ютера часто забувають.

Чому так важливо охолодження?

Під час роботи комп'ютер нагрівається, тому що одночасно в ньому запущено кілька процесів.  Для їх підтримки потрібні величезні ресурси, які і призводять до перегріву.  Підвищення температури негативно позначається на роботі процесора, материнської плати, оперативної пам'яті і інших компонентів.  Тому без системи охолодження для корпусу не обійтися.  Вона повинна бути не просто якісної, а й надійною, працездатною, довговічною.

На що звернути увагу при покупці системи охолодження?

Вибравши хороший комп'ютерний вентилятор, ви надовго забудете про багато проблем в роботі ПК.  Суть роботи системи охолодження полягає в тому, що вона бере тепло від комплектуючих комп'ютера і відправляє його назовні.  Підбираючи систему охолодження для ПК, зверніть увагу на нюанси:

 • Оскільки кулер встановлюється до процесора і материнської плати, потрібно знати сокет - роз'єм, до якого він підключиться.

 • Параметри вентилятора повинні відповідати значенням тепловиділення процесора.

 • Вага і розмір.  За цими показниками виріб повинен поміщатися в системний блок.

 • Найдешевші системи з цілісним алюмінієвим радіатором і восьми сантиметровим вентилятором.  Вони підійдуть для малопотужного процесора.

 • Конструкції з набраних металевих пластин також коштують недорого, але краще відводять тепло, ніж попередні.

 • Чи існують горизонтальні і вертикальні кулери з тепловими трубками - найсучасніші моделі.  Теплових трубок в кулерах буває від 3 до 6, підбирати модель потрібно, виходячи з потужності процесора.

 • Конструкція підстави - важливий показник.  Підстава може бути мідним, прямим або ж взагалі бути відсутнім.

Якщо ви шукаєте якісні корпусні вентилятори для ПК, зверніть увагу на продукцію компанії Frime.  Корпусні вентилятори виробника відрізняються високим ступенем працездатності, вони довговічні і гарантують моментальне охолодження внутрішніх компонентів ПК.  Забезпечте собі якісну роботу за комп'ютером - зробіть вибір на користь кулера Frime.  Відповідну модель ви можете легко і швидко замовити в нашому магазині.

Читать полностью