зворотний дзвінок зворотний дзвінок

Гарантії

Діяльність нашого інтернет-магазину здійснюється згідно “Закону про захист прав споживачів” та інших “Законів України”.

Товарні групи діляться на три області та мають такі терміни гарантії:
  • altoffice – гарантія на офісну техніку,  що відповідає потребам світу офісного праціника, становить 12 місяців гарантії.
  • altCasual – гарантія на товари для широкого кола користувачів, що об'єднують в собі як дорогі офісні рішення, так і початковий ігровий рівень (домашня надійна серія) - 24 месяці гарантії.
  • altperformance – премиум сегмент (в большей степени специальная игровая техника) - 36 месяцев гарантии.

Щоб уникнути незручностей при здічі пристрою в авторизований СЦ і максимально прискорити процедуру його оформлення і реєстрації у виробника, для проведення гарантійного ремонту з пристроєм необхідно здавати гарантійний талон і документ, що засвідчує покупку. Після ремонту вся документація повертається власнику. 

Гарантійний термін продукції визначається виробником і вказаний в гарантійному талоні, на упаковці або на самому пристрої. Але в разі звернення в авторизований СЦ, гарантія на пристрій продовжується на час його перебування в ремонті. 

Завдяки прямій співпраці з виробниками, термін гарантійного ремонту в авторизованому СЦ зазвичай не перевищує кількох днів, що значно менше визначених законодавством двох тижнів. Однак, навіть у випадках, коли ремонт з якихось причин затримується, ми даємо своїм клієнтам можливість на час ремонту скористатися пристроями з нашого підмінного фонду. 


Сервісний центр Link Service

м Харків вул. Серпова, 10 (м. Наукова)

тел: (057) 756-67-06, (099) 005-11-30, (098) 202-79-39,

Пн-пт: c 10:00 до 18:30

Субота: c 11:00 до 15:30

Неділя: вихідний день