зворотний дзвінок зворотний дзвінок

Комплекти клавіатура та миша

підбір за параметрами

Складно уявити собі ПК без цих девайсів. Клавіатура та миша для комп'ютера служать інструментами, за допомогою яких вводять інформацію та здійснюють комфортну навігацію.

Як вибрати комплект?

Визначитися з моделлю мишки буде легше, спираючись на її функціональні властивості. До них відносяться тип пристрою (стандартні, ігрові або портативні), наявність роз'ємів (USB, Bluetooth, PS / 2, PS / 2 / USB). Миші можуть бути як дротовими, так і бездротовими.

Щоб вдало вибрати клавіатуру, потрібно врахувати її тип, види гнізд, особливості підключення, колір самого пристрою. Додатковим бонусом стане підсвічування. З її допомогою можна легко набрати текст навіть в затемненому приміщенні.

У клавіатури всього два роз'єми: USB і PS / 2. Але вона може бути і бездротовою. Купуючи збірний комплект, ви істотно економите. Окремо кожен девайс буде коштувати дорожче.

Ми пропонуємо широкий асортимент мишок і клавіатур від компанії Frime. Вони є зручними, надійними і якісними. Наші менеджери проконсультують вас по кожній моделі. Замовити товар можна вже зараз.  Доставка здійснюється в будь-який регіон України і займає від 1 до 3 днів. Щоб купити мишку з клавіатурою, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте.

Читать полностью