зворотний дзвінок зворотний дзвінок

Миші комп'ютерні

підбір за параметрами

Комп’ютерні миші

Робота на персональному комп’ютері практично неможлива без маніпулятора типу миша. Багато власників ноутбуків, не дивлячись на наявність тачпаду, також купують комп’ютерні мишки Frime. Адже двигати курсор по екрану зручніше саме нею. Мишка дає свободу руху і показує відмінну швидкість реакції під час роботи чи ігор. Уже відійшли у минуле пристрої з датчиком в вигляді шарика, на зміну прийшли оптичні, що швидко заполонили сегмент маніпуляторів. Мишки для ноутбука від виробника Frime прості в експлуатації, мають невелику вагу та не потребують регулярного очищення.

Різновиди мишок для персональних комп’ютерів

У кожного власника комп’ютера неодмінно виникала потреба вибору маніпулятора. Однак широкий асортимент обумовлює певні складності, адже кожний пристрій має свої переваги.

На сайті представлено декілька видів комп’ютерних мишок, які відрізняються:

  • призначенням;
  • типом сенсору;
  • способом підключення;
  • наявністю підсвітки;
  • кількістю клавіш та ін.

Так, за типом підключення до комп’ютеру, розрізняють миші дротові (підключаються через USB-порт) та бездротові. Другі підключаються через Bluetooth, радіосигнал і Wi-Fi за допомогою спеціального USB-адаптера. Компанія «Frime» пропонує широкий асортимент комп’ютерних мишок різних типів.

Особливості комп’ютерних мишок

Стандартна бездротова геймерська мишка складається з ергономічного полімерного корпусу, оптичного сенсора, кнопок та колеса прокручування, яке також може бути додатковою кнопкою. Сфера використання маніпуляторів різна: від роботи з таблицями до комп’ютерних ігор. Функціональна різниця між пристроями полягає в якості та кількості кнопок, роздільній здатності оптичного сенсора.

Так, для офісної роботи достатньо простої комп’ютерної миші з двома кнопками та коліщатком для прокручування і зуму. В іграх вимоги більш широкі, часто необхідні додаткові функціональні клавіші, які знаходяться на бокових гранях пристрою. На сайті компанії «Frime» можна підібрати маніпулятор для любих потреб.

Як вибрати мишку для ПК?

При підборі дротової миші важливо чітко зорієнтуватися в цілях її використання. Відштовхуючись від призначення (для роботи в офісних програмах, графічних редакторах, ігор), можна придивитися пристрій, який буде відповідати необхідним технічним параметрам.

При купівлі слід звертати увагу на такі нюанси:

  • в іграх та дизайні необхідні чіткі рівні рухи, оптичний сканер повинен чітко реагувати на найменші пересування;
  • додаткові кнопки допоможуть розширити функціонал миші та зекономити час;
  • для офісу краще купити просту мишку для ноутбука, адже при такій роботі не важлива висока точність, а двох кнопок достатньо для виконання усіх виробничих задач.

Визначившись з призначенням, у необхідному сегменті треба підібрати ергономічну модель: мишка повинна бути зручною для руки користувача. Довга робота з незручним девайсом може викликати дискомфорт та болі в кистях, тому розмір і форма маніпулятора підбирається чітко по долоні. Сенсорні миші не часто використовуються для ігор, бо потребують постійного нависання руки над пристроєм. Тоді як оптичні геймерскі – будуть доцільні в яскравих і динамічних RPG.

Висока якість за доступною ціною

Компанія «Frime» реалізує в Україні широкий спектр маніпуляторів як ігрового, так і робочого призначення за демократичною ціною. На сайте легко заказати мишку для комп’ютера, виходячи із власних вподобань та необхідної функціональності. Пристрої виконані у різноманітних дизайнах. Тому кожний зможе знайти оптимальну модель.

Наприклад, Frime Drax Silver виробник наділив високою роздільною здатністю в 2400 пікселів на дюйм і 7 клавішами плюс коліщатком. Покриття корпусу – софттач пластик. Також миша має червону, зелену або синю підсвітку. Такий пристрій швидко стане символом успіху та перемогу у комп’ютерних іграх. Звичайні робочі мишки виконані в ергономічному сучасному дизайні та зручні для будь-якої руки. Мають додаткові кнопки подвійного кліка.

Уся продукція Frime – це надійність, комфорт та сучасність. Ігрові мишки для ПК вражають своїм функціоналом, а офісні – працездатністю. Абсолютно уві маніпулятори сумісні з основними операційними системами, а за допомогою USB підключаються до любого комп’ютера. Драйвера до миші можна загрузити на сайте frime.ua. Гарантія надійної та безперебійної роботи складає від 12 до 36 місяців.

Читать полностью