зворотний дзвінок зворотний дзвінок

Джерела безперебійного живлення

підбір за параметрами

Багато аспектів життя і роботи людини пов'язані з комп'ютерною технікою. Тому, в разі виникнення неполадок більшість процесів завмирає. Особливо згубні для ПК перепади напруги в електромережі і раптове відключення електроенергії. На щастя, технічні розробки не стоять на місці, і вже досить давно винайдено безперебійне живлення для комп'ютера.

Навіщо потрібен ДБЖ?

Безперебійник не тільки дозволяє зберігати працездатність комп'ютерної техніки в разі відключення електрики, а й усуває перепади напруги, часто спостерігаються в мережі. Від перепаду струму в системі можуть не тільки загубитися важливі дані, але і зламатися комп'ютер. Тому джерело безперебійного живлення є незамінним будинку і в офісі.

Як правильно вибрати ДБЖ?

ДБЖ є блок, який зазвичай розташовують поблизу комп'ютера. Забороняється заносити в пристрій знаходяться акумулятори, які накопичують енергію при приєднанні до мережі, а в разі відключення електрики вони починають віддавати струм техніці. Пристрої бувають трьох видів - резервні, постійної дії і лінійно-інтерактивні.

Вирішивши придбати джерело безперебійного живлення, при виборі звертайте увагу на наступні аспекти:

  • Віддавайте перевагу фірмовим товарам, почитайте відгуки, щоб визначитися з моделлю.
  • Вибирайте ті пристрої, на які виробник дає максимальну гарантію.
  • Пристрої можуть мати управління або не мати. Якщо комп'ютер буває включений, коли вас немає вдома, то купіть ДБЖ з керуванням. Тоді в разі відключення електрики прилад вимкне ваш ПК або переведе його в сон.
  • Вибирайте виріб відповідної ємності і потужності, щоб воно змогло забезпечити енергією всі комплектуючі комп'ютерної техніки.
  • Важливим аспектом є роз'єми для підключення ПК і ДБЖ. Вибирайте такий метод підключення, який буде вам найбільш зручний.

Ви дбаєте про свою домашню техніку? Тоді придбайте сучасний пристрій безперебійного живлення. У нас можна подивитися асортимент ДБЖ Frime і підібрати відповідний товар. Багато споживачів вже по достоїнству оцінили високу якість і чудові експлуатаційні характеристики продукції нашого виробництва, спробуйте і ви. У нас легко зробити замовлення, заповнивши онлайн-форму.

Крім того, якщо не можете визначитися з моделлю, консультанти вам допоможуть. У нас працюють досвідчені фахівці, які компетентні у всіх питаннях, ми можемо допомогти у вирішенні проблем не тільки з комп'ютерною технікою.

Читать полностью