зворотний дзвінок зворотний дзвінок

Ігрові поверхні

підбір за параметрами

Управління в комп'ютерних іграх давно не обмежується однією лише клавіатурою. Урізноманітнити геймплей дозволяє миша і ігрові килимки для миші. Використання маніпулятора дає можливість оглядати всю ігрову середу - карту. У деяких іграх, на зразок EA Sport FIFA мишею виробляються фінти. Десь її участь чисто символічне і полягає в переміщенні покажчиків. У будь-якому випадку, швидкість задаються команд важлива, а це забезпечує тільки спеціальний ігровий геймерський килимок для миші.

Особливості ігрових килимків для мишок

У динамічних комп'ютерних іграх завжди потрібно бути на чеку. Швидкість руху допомагає виграти та врятувати «життя». І якщо очі гравця вловлюють все, що відбувається на екрані, а руки встигають зреагувати, то з втіленням задуманої стратегії можуть виникнути технічні труднощі через невеликий координатного пристрою. Дуже неприємно, коли, наприклад, в Counter Strike, World of Tanks або Dragon's Age щось пішло не так - повернули в інший бік, не встигли ухилитися і, щось гірше, «загинули» через недолугість. Проблема в такому випадку криється в килимку для мишки.

Якщо для багатьох комп'ютерних розваг досить клавіатури, то в RPG використовується ігрова поверхня для миші і саме координатний пристрій. Для серйозних розваг застосування «чого попало» не підійде, доведеться відкидати ганчіркові або металеві килимки, старі книги та інші кустарні винаходи. Відрізняється ігровий килимок для ПК від звичайного високою точністю і швидкістю ковзання миші.

Основні вимоги до виробу полягають в:

  • безперешкодному ковзанні маніпулятора;
  • наявності структурної шорсткості - так оптичний датчик фіксує переміщення;
  • розмірі, достатньому для широких маневрів.

Який ігровий килимок вибрати?

На сайті компанії «Frime» можна купити ігрову поверхню для миші, що відповідає всім вищевказаним вимогам в двох сегментах - Speed ​​і Control. Перша категорія поверхонь призначена для поліпшення ковзання, друга - для більшої точності переміщень і зворотного тактильного зв'язку.

Розміри варіюються від 320 на 270 (модель Frime ControlPad L) міліметрів до 900 на 300 (модель Frime SpeedPad XXL). Це забезпечує хорошу маневреність під час будь-якої гри. Ігрові поверхні Frime органічно впишуться на комп'ютерний стіл і відразу стануть невід'ємним атрибутом геймера. Краї килимків оверлочаться. Завдяки цьому не відбувається розшарування матеріалу, що гарантує довговічну службу.

Матеріалом для поверхонь служить поєднання поліестеру з гумою. Такий підхід до виготовлення виробу допомагає досягти високої точності зчитування відбитків лазера або оптичного сигналу маніпулятора, і в той же час дозволяє безперешкодно ковзати.

На дисплеї це буде відображатися в точних переміщеннях прицілу, рухах персонажів і високою відточеності дій. Тактильні відчуття поверхні приємні - маючи товщину в 4 міліметри, вона гранично м'яка, щоб не створювати дискомфорту кистям гравця і надійна, щоб прослужити довгий термін без найменших проявів зносу. Та й мишка на такому покритті буде працювати довше.

Переваги покупки ігрового килимка «Frime»

Замислившись про зручний ігровому місці, не варто списувати важливий атрибут у вигляді поверхні для миші. Компанія «Frime» пропонує професійне рішення у вигляді спеціальних поверхонь різних розмірів. В каталозі великий асортимент такої продукції. Ігрові килимки для мишок Frime надійні і високоякісні, а головне, випробувані в «бойових» умовах.

Переваги ігрових килимків:

  • Поверхня з поліестеру і гуми надійно прилипає до комп'ютерного столу, але не пристає до рук.
  • Від різких рухів килим для мишки не з'їде зі столу, порушивши ігровий процес.
  • Використання ігрової поверхні абсолютно безпечно для геймера, матеріал вироби не натирає і не подразнює шкіру кистей.
  • З іншого боку, килимок ігровий для миші захистить стіл від витирання в слідстві постійних ерзанье маніпулятора і руки.

Ігровий килимок для комп'ютера - хороший вибір для геймера, але також підійде і для спокійних занять за ПК. Навіть розкладаючи пасьянс «Косинка» можна відмінно відчути всі принади лінійки ігрових поверхонь.

Колір виконання виробів - класичний чорний, підходить до будь-якого інтер'єру і забарвленням комп'ютера. Не только черные, есть там и серые и синие. Абсолютно на всі поверхні виробником дається гарантія на тридцять шість місяців. На сайті компанії можна детально розглянути і замовити ігровий килимок для миші в лічені хвилини. Телефонуйте за вказаними номерами або пишіть на e-mail, і ми відповімо на всі питання і порадимо правильний вибір. Доставка по Україні протягом декількох днів.

Читать полностью